Koostöös Linea Shop saabub müüki armas MÕMMIDE komplekt.

Ideaalne katsikukingitus!

Komplekt sisaldab:

  • liivakarva beeži bambusfroteest vannilina MÕMMI
  • LineaMammaBaby šampoon-dušigeeli VÄIKE KARU 500ml

Bambusfroteest beebi vannilina MÕMMI

Bambusfrotee on suurepärase niiskusimavusega, looduslik kangas, mis on õrn ja pehme ka kõige tundlikumale nahale.

OEKO-TEX bambusfroteest beebi vannilina on mõeldud just lastele nende esimesel eluaastal, kuigi kindlasti saab kasutada kauem.

Vannilina mõõdud on 100 x 100 cm.

Vannilinal on kapuuts.

Kapuutsile saab tikkida lapse nime. Tikkimise hind alates 5€ ning soovi korral, palun kirjuta see tellimuse kommentaari.

Masinpestav 30°

 

Šampoon-dušigeel VÄIKE KARU 500ml

Hellitab ja hoiab beebit nagu kaisumõmmi, kellele laps enne uinumist tugeva ja sooja kallistuse annab. Šampoon-dušigeelis sisalduv oliivõli annab juustele tugevust ja läiget ning kaera ekstrakt niisutab ka kõige õrnemat nahka. Väike Karu šampooniga ei pea kartma, et lapse silmad hakkavad kipitama ja tal tekib peapesuga negatiivne emotsioon.

Nagu kõik Linea MammaBaby tooted on ka šampoon-dušigeel neutraalse lõhnaga ja sisult looduslik. Dermatoloogiliselt testitud, sls/sles, värvainete, parabeenide ja silikoonide vaba. Tänu oma õrnale ja looduslikule koostisele sobib kasutamiseks kogu perel, sh ka beebide eriti õrnal nahal.

Põhinedes tagasisidedele, saame öelda, et kogusest jätkub kauaks ning pumbaga pudel teeb kasutamise eriti mugavaks.

Aastal 2020 pälvis šampoon-dušigeel VÄIKE KARU Cosmos Natural sertifikaadi! Sertifitseerimisasutuse kõigile rangetele nõuetele vastav šampoon-dušigeel on ,,orgaanilise“ staatusega.

Kasutamine: hõõruge väike kogus dušigeel-šampooni peopesade vahel, kandke kehale ja juustele, seejärel loputage puhta ja sooja veega.

 

Vali värv ja tegelane: